Slide background

J M D KARWEIEN SCHENKT BAL U9

LEES MEER
Slide background

LAMBERT TVSL SCHENKT BAL U15

LEES MEER
Slide background

HANDSCHOENEN/MUTSEN JOMA

LEES MEER
Slide background

DIRK DE POORTERE SCHENKT BAL U12

LEES MEER

buttonnieuws  buttonvoetbalschool  buttonfotos

buttonedufoot  buttonacademytest  buttonweireldploegsje  

  teamfoto3

mascottetrap

 
  
   MAANDAG 4 NOVEMBER
   19:30 | U21 - SV Zulte Waregem  3-2
 
   WOENSDAG 6 NOVEMBER
   18:00 | GU12 - KVV Oostduinkerke  3-7 
   18:30 | GU13 - KSV Veurne  2-1
   19:30 | SK Denderhoutem - U18  6-6

 

   ZATERDAG 9 NOVEMBER

   09:30 | KRC De panne - GU17  1-0
   10:00 | PU11 - SC Zonnebeke  11-3 
   10:00 | PU15 - SV Zulte Waregem  2-3 

  11:00 | SV Roeselare - U14  2-6
   11:00 | SV Roeselare - U13  0-2
   13:15 | K Exc Zedelgem - GU13  4-8
   13:45 | KSV Koekelare - GU12  AFG
   14:00 | U16 - SV Roeselare  4-1 
   14:00 | U15 - SV Roeselare  4-1 
   14:30 | SV Roeselare - U18  4-4

 

   ZONDAG 10 NOVEMBER
   09:30 | SC Zonnebeke - PU12  -
   10:00 | SV Zulte Waregem - PU13  9-5
    

   MAANDAG 11 NOVEMBER
   PU9-ALESSANDRO | Tornooi Varsenare
   PU8-KRIS | Tornooi Varsenare
   PU8-HANS | Tornooi Varsenare
   PU8-GERBEN | Tornooi Varsenare
   PU12 | Tornooi Varsenare
   PU10 | Tornooi Varsenare
   PU9-CHRIS | Tornooi Varsenare
   PU11 | Tornooi Varsenare
   20:00 | SV Roeselare - U21 -

 

   WOENSDAG 13 NOVEMBER
   14:00 | U14 - Selectie W-Vl  -
   16:00 | U13 - Selectie W-Vl  -
   18:00 | PU12 - FC Lembeke  -
   18:00 | PU11 - VVC Beernem  -
   19:00 | GU17 - SV Loppem  -
   19:30 | U21 - SK Deinze  -

 

   VRIJDAG 15 NOVEMBER
   20:00 | VETERANEN - ESTAMINET  -

 

   ZATERDAG 16 NOVEMBER
   09:00 | Torhout KM - PU8-GERBEN
   09:00 | Torhout KM - PU8-HANS
   09:15 | SV Zulte Waregem - PU11
   10:00 | U14 - Excel Mouscron  -
   10:00 | U13 - Excel Mouscron  -
   10:00 | PU13 - VCK Zwevegem Sp  -
   10:30 | Excel Mouscron - U12
   10:30 | Excel Mouscron - U11
   11:00 | KSK Steenbrugge - PU10
   11:00 | R Knokke FC - PU9-ALESSANDRO
   11:00 | R Knokke FC - PU9-CHRIS

   12:15 | SV Zulte Waregem - PU17 -

   14:00 | U18 - Excel Mouscron  -
   14:00 | Excel Mouscron - U16  -
   14:00 | Excel Mouscron - U15  -
   14:00 | GU13 - KFC Varsenare  - 
   14:00 | GU12 - SK Snaaskerke  -
   14:00 | G-VOETBAL - KV Kortrijk  -

 

   ZONDAG 17 NOVEMBER
   09:30 | SV Roeselare - PU15 -
   10:00 | PU12 - KSC Blankenberge  -
   10:00 | Club Brugge - U10
   10:00 | Club Brugge - U9
   10:00 | Club Brugge - PU8-KRIS

ZATERDAG 18 AUGUSTUS
9:30 SKD Hertsberge GU11 V   auto
9:30 SKD Hertsberge GU13 V   auto
10:30 W-Beveren U11 C   7:45
10:30 W-Beveren U12 C   7:45
10:30 U13 W-Beveren C 9/K2-3  
10:30 U14 W-Beveren C 1/10.1-2  
11:00 SKD Hertsberge U7 V   auto
11:00 SKD Hertsberge GU9      
13:30 SKD Hertsberge U8 V   auto
13:30 SKD Hertsberge GU10 V   auto
14:00 W-Beveren U15 C   10:45
14:00 W-Beveren U16 C   10:45
15:00 SKD Hertsberge GU15 V   auto
15:00 U18 W-Beveren C 1/10.1-2  
17:00 SKD Hertsberge GU17 V   auto
           
ZONDAG 19 AUGUSTUS
10:00 U9 RCS Charleroi C 9/10.1-2  
10:00 U10 RCS Charleroi C 2/C5-6  
           
MAANDAG 20 AUGUSTUS
19:30 BELOFTEN KFC Genk C 1/10.1  
 

facebook